вул.Троїцька, 33    (095) 906 01 00
пр. М. Лушпи, 4/1 (ТРЦ “Лавина”) 095 906 00 70
Приєднуйся до нас:
image
image

Нігтьовий сервіс

Салон-експерт «Графиня» надає цілий спектр послуг, серед яких нігтьовий сервіс. Мати бездоганний доглянутий образ неможливо без гарного манікюру та педикюру. В нашому салоні ви зможете отримати послуги по догляду за нігтями на будь-який смак. Наші майстри – справжні дипломовані спеціалісти, які чітко знають свою справу, всі вони пройшли спеціальні навчальні курси та постійно підвищують кваліфікацію.

Процедури, які виконуються в нашому салоні – це обов’язково висока якість та абсолютна безпека клієнтів. Суворе дотримання санітарних норм та ретельна стерилізація інструменту – це основне правило робочого процесу. Крім того, ми застосовуємо лише якісний інструмент, сучасне обладнання та косметичні засоби найвищої якості - Footlogix pediceuticals, Suda, Akzentz.

 

 

Апаратний манікюр

Наші дипломовані спеціалісти бездоганно виконують апаратний манікюр. Ця процедура на сьогодні одна з найактуальныших, адже це основа основ. Цей вигляд манікюру антитравматичний (при грамотному виконанні), безпечний для нігтьової пластини та шкіри. Не потребує розпарювання, виконується він спеціальним фрезером із застосуванням різних насадок. Після шліфування нігті стають гладенькими, мають доглянутий вигляд, також ця процедура запобігає подальшому відшаровуванню нігтьової пластини. Ефект від апаратного манікюру довготриваліший, ніж при обрізному, кутикула відростає довше та рівномірно.

Ми використовуємо лише кращу, перевірену косметику Suda Care - це німецький бренд для професійного манікюру і догляду за шкірою рук, має найвищу якість, в її склад входять натуральні інгредієнти, які дуже гарно сприймаються шкірою.

 

Апаратний педикюр

Надзвичайно популярною процедурою серед жінок та чоловіків є апаратний педикюр. Зручно розмістившись в комфортному кріслі, ви не відчуєте жодного дискомфорту від процедури, лише приємні відчуття. Наші майстри виконають процедуру на найвищому рівні, адже вони спеціально цьому навчалися і мають дипломи. Правильний догляд за стопами дуже важливий – це корегування довжини та форми нігтя, що запобігає вростанню, утворенню мозолів та натоптишів.

За допомогою фрезерної машини та комплекту насадок майстер вишліфовує всю загрубілу і відмерлу шкіру та нігтьову пластину. Процедура абсолютно безпечна, без ризику порізів, травмування, запалень. Вона не займе багато часу та забезпечить довготривалий результат. Використання спеціальних пом'якшувальних кремів та олійок надасть стопам м’якості та доглянутого вигляду. Ми застосовуємо кращу лінійку косметичних засобів для педикюру Footlogix.

 

 

Гелеве нарощування нігтів

Моделювання, видовження, надання бажаної форми нігтів з додаванням привабливих декоративних елементів, завжди виконають на найвищому рівні наші дипломовані майстри.  Для гелевого нарощування використовується високоякісна продукція канадської ТМ AKZENTZ. Після нарощування ваші нігті зміцнені, мають ідеальну форму та однакову довжину, ви можете обрати будь-які ідеї дизайну, наші досвідчені найл-майстри з задоволенням втілять їх у життя. Всі засоби абсолютно безпечні, не викликають алергічних реакцій, нігті чудово тримаються до наступної корекції. Гелеве нарощування – запорука вишуканого манікюру та доглянутого вигляду рук.

 

Покриття нігтів гель-лаками

Дипломовані майстри салону «Графиня» акуратно та швидко виконують покриття нігтів якісними гель-лаками LUXIO by Akzentz. Це довготривалий гелевий манікюр, який відмінно тримається на нігтях до 2-3 тижнів. Палітра кольорів задовольнить будь-який смак та доповнить ваш образ. В результаті покриття, ваші нігтики отримають надзвичайно доглянутого вигляду, вони гладенькі, ідеально-рівні з дзеркальним блиском та насиченим кольором. Після процедури ви отримаєте естетичне задоволення, зможете довго не хвилюватись за вигляд вашого манікюру.

 

 

Оберіть послугу